Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Hírek
Aktuális dátum:
2012. szeptember
Hamarosan indul a Cicogna-palla!
figyelem!
Akik még nem készültek el az előtörténetükkel, azok egy hét haladékot kapnak. Ha addigra nem fejezik be a karakterlapjukat és nem jelzik egyik staff-tagnak sem, hogy jelenleg, bizonyos okok miatt nem tudják megírni, a regisztrációjuk törlésre kerül!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Szent Johanna Gimi
Emandorie West EmptyKedd Márc. 26, 2013 3:34 am by Kendall Swire

» Paris - the city of love
Emandorie West EmptyHétf. Márc. 11, 2013 3:32 am by Kendall Swire

» Anything could happen
Emandorie West EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 12:01 am by Julianna Charbonneau

» Anastasia Odiele
Emandorie West EmptyPént. Feb. 08, 2013 10:33 am by Anastasia Odiele

» Noctis Parvulus
Emandorie West EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 12:38 am by Vendég

» Descent......
Emandorie West EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 9:41 pm by Francesca Rossi

» Sunshine szakképző iskola
Emandorie West EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:14 am by Rosabella Carpenter

» ..living young, wild and free..
Emandorie West EmptyVas. Szept. 23, 2012 8:13 am by Colette Bellamy

» The Killing Dance(új)
Emandorie West EmptyHétf. Szept. 17, 2012 6:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Júl. 03, 2012 6:13 am-kor volt itt.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Emandorie West Empty Emandorie West Pént. Júl. 06, 2012 10:49 pm

Karakter adatlap
I am
Emandorie West

Emandorie West
west, emandorie



ÁLTALÁNOSSÁGOK

BECENÉV ; Dorie
SZÜLETÉSI IDŐ ; 1995. 06. 04.
SZÜLETÉSI HELY ; Anglia ; London
KOR ; 17
CSOPORT ; Énekesek és zenészek
TAGOZAT ÉS BLOKK; Ének
SZAKKÖR ; Zongora & hegedű
LAKHELY ; Kollégium
CSALÁDI ÁLLAPOT ; Bonyolult.
AVATARALANY ; Dianna Agron.
A KARAKTERED

Elhiszi valaki, hogy létezik tökéletes ember? Én sem hinném ha nem én magam lennék az. Adott egy bájos angyali arc, kissé kerekded vonalakkal, bár a járomcsontom kissé előre ugrik ezzel karakteresebbé téve az arcomat. Bőröm fehér, és kissé talán porcelánszerű. Úgy érezheti az ember, ha hozzám ér össze roppanok kezei között. Szemeim macskaszerűek melyeket szeretek is kihangsúlyozni egy kevés sminkkel. Íriszem csokoládé barna.
Ajkaim teltek és világos rózsaszínek amolyan csókra hívogatók. Mint a Pán Péterben: a szám sarkában ott fészkel egy apró csók melyre még nem volt olyan ember, aki megérdemelte volna, hogy magáénak tudhassa. Szeretem ezt is egy vékony rétegben szájfénnyel áthúzni csak a hatás kedvéért.
Mindezt a tömérdek szépséget szőke tincseim ölelik körbe, alapjában véve lágy hullámokban omlik vállamra, de én szeretek rá hullámosítani vagy teljes egyenességig kivasalni. Leginkább kiengedve hordom, ugyanis úgy vélem, ha fel van fogva túl nagyok a füleim. Badarság lenne? Nem kizárt.
Az öltözködésemet nézve elég furcsa lenne meghatározni, hogy a nőiesebb vagy sportosabb irányba húzok el. Bár inkább az elsőt mondanám, de mivel szeretek futni és sportolni – igen-igen ez meg is látszik az alkatomon – ezért ugyanúgy megtalálható a mackónadrág és edző cipő a szekrényemben, mint a magas sarkú és miniszoknya.
Kicsit visszatérve az alkatomra. Vékony vagyok, de nem az a csontkollekció ez inkább a csinos, nőies vékonyság. 170 centi magas vagyok, ami szerintem tökéletes egy nőnek. A testsúlyom ehhez igazodik de 57 és 60 között szokott ingadozni.
Imádok magammal foglalkozni, és igen büszkén bevallom, hogy képes vagyok órákig pepecselni a tükör előtt.

Kinézetem alapján egy ostoba szőke r*bancnak nézhetek ki aki csak sipítozni tud és egy erősebb széltől is menekül. De aki szán időt arra, hogy megismerjen belülről is az rá jöhet, hogy nem vagyok ilyen. Szeretem a kihívásokat és a küzdelmet. Ha valamit kitűzök magam elé akkor bizony azt meg is valósítom ha törik ha szakad s ez mutatja akaratos és makacs énemet is. Szeretem én eldönteni, hogy mi a jó nekem, hogy mit kell tennem így nehezen tűröm ha valaki az irányítása alá akar vonni és meg akarja nekem mondani, hogy mi a helyes.
Naivnak semmiképp nem vagyok mondható, nem hiszek el semmit első hallásra vagy anélkül, hogy én magam ne láttam vagy tapasztaltam volna. Tisztában vagyok vele, hogy hol vannak a határaim és meddig szabad elmennem de ezeket a határokat előszeretettel lépem át nem számolva a következményekkel és ez szeleburdiságomra utal.
Kifejezetten szemérmetlen személyiség vagyok, ami a szívemen az a számon nem félek megmondani a véleményemet, és nem félek attól sem, hogy esetleg örök életemre megutálnak. Hajlamos vagyok vitákba keveredni vagy két ember között szítani még ha nincs is hozzá semmi közöm. Hihetetlenül szenvedélyes és tüzes vagyok, könnyedén felkapom a vizet s nehezen higgadok le.
Szeretem ha körül rajonganak és én vagyok a közép pontban és mivel ezt el is várom viszonzást is kapnak azok akik sokat foglalkoznak velem. Ugyanis lehet, hogy valakivel rideg vagyok és közömbös azzal viszont akit a barátomnak fogadtam azzal roppant kedves, közvetlen és figyelmes. Szeretem a humort, a mosolygást de ezeket a dolgokat csak attól vagyok hajlandó elfogadni akit a barátaim közé sorolok s akikért akármit meg is tennék.

MÚLTAM


Itt egy minimum 500 szavas előtörténetet várunk el. Ha valaki nem szeret ET-t írni, az bemutathatja a karaktere egyik fontos életképét vagy szimplán írhat egy szerepjáték-példát. Engedjétek szabadjára a fantáziátokat! Mi szeretünk olvasni, minél többet írtok annál jobban örülünk. (:


IRL




Orsi | 17 | 4 éve. | - | -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.