Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Hírek
Aktuális dátum:
2012. szeptember
Hamarosan indul a Cicogna-palla!
figyelem!
Akik még nem készültek el az előtörténetükkel, azok egy hét haladékot kapnak. Ha addigra nem fejezik be a karakterlapjukat és nem jelzik egyik staff-tagnak sem, hogy jelenleg, bizonyos okok miatt nem tudják megírni, a regisztrációjuk törlésre kerül!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Szent Johanna Gimi
Kang Mi Ho EmptyKedd Márc. 26, 2013 3:34 am by Kendall Swire

» Paris - the city of love
Kang Mi Ho EmptyHétf. Márc. 11, 2013 3:32 am by Kendall Swire

» Anything could happen
Kang Mi Ho EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 12:01 am by Julianna Charbonneau

» Anastasia Odiele
Kang Mi Ho EmptyPént. Feb. 08, 2013 10:33 am by Anastasia Odiele

» Noctis Parvulus
Kang Mi Ho EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 12:38 am by Vendég

» Descent......
Kang Mi Ho EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 9:41 pm by Francesca Rossi

» Sunshine szakképző iskola
Kang Mi Ho EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:14 am by Rosabella Carpenter

» ..living young, wild and free..
Kang Mi Ho EmptyVas. Szept. 23, 2012 8:13 am by Colette Bellamy

» The Killing Dance(új)
Kang Mi Ho EmptyHétf. Szept. 17, 2012 6:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (43 fő) Kedd Júl. 03, 2012 6:13 am-kor volt itt.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Kang Mi Ho Empty Kang Mi Ho Szer. Aug. 01, 2012 12:02 am

Karakter adatlap
I am
Kang Mi Ho

Kang Mi Ho
Ének-zeneszakosok
Ének-zeneszakosok
kang mi ho




ÁLTALÁNOSSÁGOK

BECENÉV ; Miho, miss kifejezéstelen arcú
SZÜLETÉSI IDŐ ; 1994. január 19.
SZÜLETÉSI HELY ; Seoul, Dél-Korea
KOR ; tizennyolc
CSOPORT ; ének-zene
TAGOZAT ÉS BLOKK/FOGLALKOZÁS ; ének-zene/ének
SZAKKÖR ; zongora
LAKHELY ; kollégium
CSALÁDI ÁLLAPOT ; egyedülálló
A KARAKTERED

Elég magabiztos vagyok mind a személyiségemmel, mind a külsőmmel. Szeretem a hosszú, egyenes hajamat, aminek színét gyakran változtatom, úgyhogy le sem írnám, jelenleg hogy néz ki. Szerencsémre, az ázsiai származásom miatt nagyon dús és egészséges a hajam, szóval még mindig nem ment tönkre, pedig már több mint harminc alkalommal lett újrafestve. (Csak használnak már valamit azok a drága kenceficék, amivel vigyázok a hajamra...) A kedvenc testrészeim azonban a két hatalmas, sötétbarna szemem. Kontaktlencse nélkül is nagyok és szerintem gyönyörűek – minden exemnek a szemeim voltak a kedvencei. Nem véletlen.
Régebben az orrommal nem voltam kibékülve, ezért kaptam néhány injekciót oda, csak hogy egy kicsit egyenesebbnek nézzen ki. A számnak elég fura alakja van, és a fogaim is túl nagyok, de szeretem azt az idióta mosolyomat. Nem vagyok valami magas, csupán 163 centi, de szerintem egy lánynak nem is kell sokkal nagyobbnak lennie. Könnyen hízok, úgyhogy vigyáznom kell az alakomra, de jelenleg csak a karomon van egy kis felesleg.
Személyiség? Annyival le tudnám magamat írni, hogy hiperaktív. Állandóan pörgök és mindig csinálok valamit, egyszerre több dolgot is. Jó a beszélőkém és mindig vidám vagyok, sokszor igyekszem azon, hogy másokat is felvidítsak. Könnyen idegesítővé tudok válni azonban, főleg, hogy a nap tizenkilenc órájában énekelek. Mindenhol. Mindig. Vagyis hát legtöbbször.

MÚLTAM




nyolc jellemvonás

magabiztos; Egy plasztikai sebész apa mellett felnőni igazán érdekes; minden nap azt hallod, hogy hányan akarják megváltoztatni azt, ahogyan kinéznek. Emlékszem, milyen gyakran kérdeztem apától: „Tényleg mindenki ilyen csúnya, hogy sebészi beavatkozások alá kell vetni magukat?” De ő mindig azt próbálta belém nevelni, hogy úgy vagyunk szépek, ahogy születtünk. Ennek ellenére, hogyan tudtam volna ezt elhinni, ha folyamatosan azt láttam, hogy újabb és újabb emberek jönnek apához dupla szemhéjműtétre vagy mellnagyobbításra? Összességében megvoltam magammal, de mindig találtam olyan dolgokat, amik nem tetszettek. Utáltam, hogy a karjaim olyan vastagok, hogy a fülem olyan kicsi, hogy az orromnak fura alakja van – míg végül eljutottam odáig, hogy injekciókat kértem apától az orromba. Nem szerettem volna kés alá vetni magam, mert azt apu sem engedte volna, de ebbe beleegyezett. Így pedig egyszerre két dolgot is elértem: jobban néz ki az orrom, és még így is mondhatom, hogy nem volt plasztikai műtétem. Azóta pedig magabiztosabb vagyok, mint amit el tudsz képzelni.

pezsgő; A legtöbb barátom csak úgy ismer, mint a „hiperaktív mókus”. Ritkán van olyan nap, amikor rossz a kedvem vagy unom magam és csak ülök. Rengeteget beszélek és főleg énekelek, szeretek egyszerre több dolgot csinálni. Utálom az időpazarlást, ezért még ha szünet van, akkor is reggel hétkor kelek, úgy, hogy hajnalig fent vagyok. De nekem öt óra alvás bőven elég, emiatt sokan irigyelnek is. Ám ennek a buzgó személyiségnek negatív oldalai is vannak, ugyanis gyakran idegesítővé válok mások szemében a túlzott lelkesedésemmel. Igyekszem azért visszafogni magam annyira, amennyire csak lehet.

őszinte; Ami a szívemen, a számon. Udvarias vagyok, főleg az idősebbekkel, hiszen mindig úgy lettem nevelve, de hogy ha kikérdezik a véleményemet, akkor én kerek-perec megmondom, akár ilyen, akár olyan hangnemben. Az őszinteségemhez tartozik, hogy szeretem viccesen kifejezni magam, ezért sokszor az emberek azt hiszik, hogy csak hülyülök, pedig valójában az igazat mondtam, poénkodásként kifejezve. De volt már olyan is, hogy megbántottam az embereket, pedig én tényleg csak viccből csinálom. Imádom ugratni a többieket.

féltékeny; Nagyon könnyen leszek féltékeny, ha valaki tetszik vagy szerelmes vagyok. Amíg nem járok az illetővel, addig kiráz a hideg már akkor is, hogy ha csak leáll valakivel beszélgetni, ám miután már együtt vagyunk, annyira nem rossz a dolog. De az biztos, hogy egyike vagyok a legféltékenyebb embereknek a világon.

titokzatos; Nagyon sok haverom van, és mindegyikük azt hiszi, hogy ismer, pedig ez nem igaz. Kevés titkom van, de azokat senkinek az ég egy adta világon nem árulom el, még a legjobb barátnőmnek se.

önfejű; Amit egyszer elhatározok, vagy kijelentek, akkor az úgy is van. A véleményemet más hatására nem vagyok hajlandó megváltoztatni, csak akkor, ha időközben máshová fejlődik a dolog és megváltozik néhány tényező.

kitartó; Mint fentebb említettem, az önfejűségemhez tartozik az is, hogy ha kitűzök egy célt magam elé, akkor addig dolgozom, amíg azt a célt el nem érem.

lusta dög; Minden, ami komolyabb testmegmozdítást igényel, mint például a sportok, egyszerűen tabu a számomra. Száz métert képtelen vagyok normális tempóban lefutni anélkül, hogy meg ne fulladnék. Az erőm sem valami nagy, ütni sem nagyon tudok ennek következtében. A fizikai aktivitások egyszerűen nem mennek, ha rám erőltetik, még akkor sem. Ez alól az egyetlen kivétel a tánc, ugyanis ha a kedvenc bandámnak valamilyen új dala jön ki, amihez remek a koreográfia, azt megtanulom és együtt ropom velük. De itt ki is fúlt az egész.

hét facebook státusz

- pizzát akarok enni. kéne egy kis pizza. de nem akarok rendelni. ki jön velem a pizzériába? VALAKI KÍSÉRJEN EL! ;___;
- „szexbaleseteket” nézek. uhh. milyen rossz lehet már úgy lefeküdni valakivel, hogy közben a kutya meg a szomszéd is az ablakból les…
- elegem van az allergiából! pfej, macska, parlagfű, húzzatok innen!
- persze, dumáljatok csak, engem meg észre se vegyetek… pff
- csajok, még mindig nem értem, hogy minek kell bikiniben pózolni a facebookon. pedomaci nem válaszolt a leveleitekre, vagy mi?
- úristen, ez a ruha olyan jól áll rajtam, hogy asjdsajdsajdasdasdkasdas nem tudom, mit kezdjek magammal.
- THE HUNGER GAMES! végre holnap megjön a könyv! woooot!

hat dolog, amit szeretsz

evés; Még ha könnyen is szedek fel kilókat, egyszerűen nem tudok ellenállni a kajának. Ezért is választottam egy olyan diétát, aminél mindent lehet enni, csak nem egy nap. Még így is nehéz, de nem annyira, mint hogyha koplalnék.

az otthonom; Dél-Korea. Annak ellenére, hogy saját döntésemből hagytam el az országot, ugyanúgy imádom, mint azelőtt. De néha kell egy kis levegőváltozás, és Koreában nem tudtam volna ezt elérni. Túlságosan is kalandos a természetem ahhoz. De akármikor lehetőségem van rá, mindig visszamegyek meglátogatni a szüleimet.

noraebang; Azaz karaoke bárok. Ez talán nem is akkora csoda, tekintve, hogy énekesnőnek készülök, vagy legalábbis valami olyasminek.
ramen; Legfinomabb étel, amit valaha kóstoltam. Volt, hogy két hónapig ramenen éltem és nem untam meg. Nem valószínű, hogy valaha is meg fogom.

kontaktlencsék; Kék, zöld, barna, átlátszó, bármilyen jöhet. Többféle kontaktom van otthon, és használni is szoktam őket, mivel nem látok valami jól távolra.

videójátékok; Ah, ha elmondanám, hány játéknak váltam a kockájává életemben, akkor igazán meglepődnél! Imádok játszani, legyen az akár a gépen, playstationön vagy Xboxon. De akkor is a Crash Bandicoot a világ legjobb játéka!

öt tény

bár már több mint három éve beszélem az angolt és az olaszt, még mindig lehet hallani a koreai akcentusom; Akármennyire is próbálok normálisan beszélni, rögtön ki lehet venni, hogy koreai az akcentusom. Az olasz még egész jól megy, és az angol kiejtésem se borzasztó, de még mindig teszek néhány szó végére egy „ü” betűt. Danceü. Babyfaceü. Pinkü. Ahhh, annyira idegesítő!

minden ruhám szín szerint van elrendezve; Bár ez egy igazán pepec munka, mindig úgy pakolom a ruháimat (mindent, ruhákat, nadrágokat, zoknikat, stb.), hogy azok szín szerint legyenek, épp ezért elég kellemes benézni a gardróbba vagy az alsóneműs fiókomba. De azért oda ne nagyon less be, ha lehet.

gyakran beszélek magamban; Álmomban is, de még ha ébren vagyok, akkor is. Nem csak énekelni szoktam, hanem beszélni is. Igen. Túlságosan is beszédes vagyok, tudok róla.

utálom a filmeket; Na jó, ez egy kicsit erős kijelentés, de az biztos, hogy nagyon kevés filmet láttam életemben és valószínűleg még kevesebbet fogok megnézni a közeljövőben. Egyszerűen csak nehéznek találom végigülni egy másfél, sokszor még hosszabb valamit, ülve. Ha nézek is filmet, általában mást csinálok mellette, írok, táncolok vagy valami. De akkor az már nem is filmnézés, nem de?

hetero vagyok, de szeretek szórakozni; Ez alatt annyit értek, hogy ha van egy lány, akit vonzónak találok, és hajlandó benne lenni egy kis hancúrban, akkor egy percet sem habozok. Soha nem tudnék azonos neműbe szerelmes lenni, de sokszor jobban vonzódom szexuálisan a nőkhöz, mint a férfiakhoz. Furcsa, mi?

négy dolog, amit utálsz

ijesztő dolgok; Legyen az akár film, vagy valami előadás, vidámpark, akármi. Ki nem állhatom az olyan dolgokat, amik halálra tudnak rémíteni.

meleg idő; Imádom a nyarat, de maga az idő mindig egy borzalom. Sokkal jobban szeretek dideregni a hidegtől mint halálra izzadni a negyven fokos hőségben.

hosszú ujjú felsők; Azon a néhány ingen kívül, amit imádok, soha nem hordok olyan felsőt, aminek az ujja tovább ér, mint a könyököm. Kényelmetlenek és baromi melegek, még télen is. Akkor is beléjük lehet izzadni és akkor jönnek a kellemetlen foltok a hónaljrésznél…

sok smink; Ritka, amikor egy halvány tusvonalnál többet kenek magamra, rúzson kívül. Utálom, ha a szemem úgy érzi magát, mintha bele lenne gyömöszölve hatszor kisebb ruhákba. Meg hát, fő a természetesség, ha már mindenki plasztikáztat, nem?

három titok

volt már kapcsolatom tanárral; Még általános iskolában, ami rosszabb, mintha középsuliban történt volna meg. Alig töltöttem be a tizennégyet, és ő volt a legelső pasim. Egy huszonnyolc éves idióta barom volt, én mégis beleestem. Már nagyon bánom az egészet, még szerencsére, hogy a szüzességemet nem ő vette el.

nem emlékszem az első alkalomra; Annyira be voltam rúgva, hogy semmi nem rémlik az első szexuális élményemből azon kívül, hogy az akkori barátommal történt. S bár ő nagyon rendes volt, mindent elmesélt, azért eléggé le voltam sokkolva, és bánom, hogy akkor annyira bepiáltam.

csókolóztam a bátyám barátnőjével; Magam sem tudom, hogy, egyszer csak… megtörtént. Jin Woo nagyon dühös volt rám, viszont pár napra az eset után rögtön elmondtam neki, úgyhogy megbeszéltük, és megbocsátott. Elvégre úgyis csak szórakozásból történt a dolog, és utána még hat hónapig együtt volt azzal a lánnyal.

két cél

világkörüli turnéra menni; Szóval, úgy alapból, sikeres énekesnővé válni. Ez az egyik legnagyobb álmom, és ha már sikerült a hírnév elérése, akkor egy világkörüli turné lenne az, ami igazán boldoggá tenne. Szeretném bejárni a Földgolyót és találkozni az összes jövendőbeli rajongómmal, ha lehetőségem akad rá.

adoptálni egy gyereket; Tizenegy éves koromban eldöntöttem, hogy ha egyszer odajutok, hogy családot alapíthassak, szeretnék örökbe fogadni egy kisgyereket. Mivel összesen két lurkót szeretnék, úgy fogom kivitelezni, hogy egy saját és egy adoptált. Remélhetőleg megtalálom a megfelelő férfit is ezekhez az álmokhoz, majd egyszer…

egy félelem

Hogy elfelejtenek – nem szeretnék úgy meghalni, hogy alig ismernek. Énekesnő lesz belőlem és a nevem még évekig fent fog maradni a halálom után. Ezt szeretném elérni, de félek, hogy nem sikerül és akkor szerencsétlen, felismerhetetlen maradok életem végéig.



IRL




sunny | tizenöt | öt éve | nope~ | ^_^

2Kang Mi Ho Empty Re: Kang Mi Ho Hétf. Aug. 20, 2012 1:50 am

Karakter adatlap
I am
Jessica Lovell

Jessica Lovell
Táncszakosok
Táncszakosok







Kedves Hiperaktív Mókus!

Rég olvastam ilyen kellemes, szép, kidolgozott és nagyon is valóságosnak tűnő karaktert és habár nincs egy közeli ázsiai ismerősöm sem általad nagyon megkedveltem őket!
Röviden, tömören:

Accettati!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.